Spotkania informacyjne

Spotkanie informacyjne dla pracodawców w Fundacji Progresja.
 
Fundacja Indywidualnego Rozwoju Osób Niepełnosprawnych Progresja w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zatrudniania osób niepełnosprawnych w ramach projektu "WWW - Warto Wiedzieć Więcej" dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
 
Spotkania będą odbywać się 01.10.2014 - 15.10.2014 roku.
 
Pracodawcom w ramach projektu oferujemy bezpłatne wsparcie merytoryczne i pomoc przy zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.
Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie drogą e-mail lub osobiście. 
 
Serdecznie zapraszamy:
ul. Filmowa 2, II piętro
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
tel.: (59) 722 20 88
 

Programy TV

Opis:
Opis:

 

Publikacje

Publikacje Fundacji Progresja zawierają niezbędne kompendium wiedzy dotyczącej niepełnosprawności w kontekście integracji społecznej. Znajdą w nich Państwo informacje, które mówią o rodzajach wsparcia i sposobach jego uzyskania, mającego wpływ na polepszenie warunków egzystencji i funkcjonowania społecznego osób niepełnosprawnych. Poruszone w nich zagadnienia są zgodne z aktualnym stanem prawnym.

Informator dla pracodawców Informator dla osób niepełnosprawnych

 

WWW - Warto Wiedzieć Więcej

 

Fundacja Progresja jest w trakcie realizacji projektu "WWW - Warto Wiedzieć Więcej". Skierowany jest on do osób niepełnosprawnych oraz pracodawców z otwartego rynku pracy. W ramach działań odbędą się spotkania z pracodawcami, na których zostaną poinformowani o korzyściach płynących z zatrudniania osób niepełnosprawnych, w tym o dofinansowaniach do wynagrodzeń i wyposażenia stanowiska pracy. Projekt obejmuje też pomoc przy wypełnianiu wniosków o wsparcie finansowe do likwidacji barier, zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny i przedmioty ortopedyczne oraz turnusów rehabiltacyjnych, tę część działań będzie realizował mieszczący się przy ul. Sienkiewicza 18 w Słupsku Punkt Informacji dla Osób Niepełnosprawnych PION. Dodatkowo osoby niepełnosprawne będą mogły dowiedzieć się z jakich ulg i uprawnień mogą skorzystać.
 
Serdecznie zapraszamy: 
ul. Sienkiewicza 18
lub ul. Filmowa2, II piętro
76-200 Słupsk 
tel. 59 726 01 78

Anna Butrym
członkini zarządu
Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive