• Fundatorzy
  • 1
Patryk Rozental
fundator

Jestem pomysłodawcą i jednym z założycieli fundacji, w latach 2011 - 2012 pełniłem funkcję prezesa zarządu. Obecnie odpowiadam za tworzenie i rozwój działalności gospodarczej Progresji w firmie DGP sp. z o.o., z której zysk przekazywany jest na cele statutowe Fundacji. Wraz z Bartkiem Czyżem odpowiadam za zaplecze informatyczne w naszej organizacji.
Ukończyłem WHSZ na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, Szkołę Liderów Organizacji Pozarządowych oraz Szkołę Trenerów SPLOT. Jestem jednym z prowadzących szkolenia z zakresu obsługi systemów informatycznych przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania.
Moja przygoda z sektorem pozarządowym rozpoczęła się w styczniu 2006 roku, pracą w Polskim Związku Niewidomych i była kontynuowana w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsk.
 
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kowal
fundator
 
Jestem jednym z założycieli organizacji i przewodniczącym rady fundacji. Staram się zapewnić zaplecze techniczne, sprzętowe oraz lokalowe potrzebne do jej działania.
Na co dzień prowadzę sklep oraz serwis komputerowy. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku inżynierskie zastosowania komputerów na Politechnice Koszalińskiej i od kilkunastu lat udzielam się w branży komputerowej. Od 2002 zajmuję się sprzedażą i serwisem komputerów.
Od wielu lat współpracuję z Polskim Związkiem Niewidomych i brałem udział w realizacji programów PFRON "Pegaz" i "Komputer dla Homera".
 
Bartłomiej Czyż
fundator

Jestem jednym z założycieli fundacji  i członkiem rady. Odpowiadam za tworzenie oprogramowania przeznaczonego dla osób niepełnosprawnych oraz pozostałe informatyczne sprawy związane z fundacją.
Moja przygoda z sektorem pozarządowym zaczęła się od wykonania nowego serwisu www.obywatelski.slupsk.pl dla Centrum Inicjatyw Obywatelskich.
Na co dzień zajmuję się tworzeniem oprogramowania, graficznych interfejsów użytkownika i projektowaniem baz danych w sektorze medycznym.